Virágzott az orgona a hétvégén

Mintha nem is ősz, hanem inkább tavasz lenne: a hétvégén sokfelé kinyíltak a tavaszi virágok.

A hétvégi kellemes, meleg őszi időnek köszönhetően sok növény a másodvirágzását éli: olvasónk, Németh Emőke is megörökítette Kőbányán készült fényképén, hogy többek között az orgona is kinyílt az előző héten.

Hétvégén ismét kivirágzott az orgona. Fotó: Németh Emőke

Hírek, érdekességek

Október végén is nyár volt Baján
Habár már a november kopogtat, Baján kedden is nyári napot regisztrált az ICI Interaktív Zrt. hőmérője, megdőlt a napi melegrekord is.
Mit mond Luca?
Erzsébet és Katalin már korábban "megjósolta", hogy nem lesz fehér a karácsony. Na de mit mond Luca?
A hidegfront, ami meleget hozott
Szerdán a tartós köd miatt sokfelé fagypont alatt maradt a maximumhőmérséklet, de éjjel megérkezett egy hidegfront, ami miatt hirtelen melegedés zajlott. Hogy is van ez?
Közel egyhavi csapadék lehullhat kedden
A keddi nagy esőzésben az ország déli, délnyugati részén számíthatunk a legtöbb csapadékra, a Balaton vízgyűjtője is kap rendesen esőt.